Klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko įsirengiant būstą

Svajonių namų apibrėžimas kiekvieno žmogaus akyse yra vis kitoks. Paprasčiausiai kol vieni labai daug dėmesio skiria smulkmenoms, kadangi tik tokiu atveju pavyks gyventi ten ir taip, kaip labiausiai norisi, tuo tarpu kiti dažniausiai peržiūri esmę, nes juk namai yra namai tiesa?

Visgi, tas variantas, kuris skiria dėmesio smulkmenoms yra kur kas geresnis, kadangi nuosavi namai reikalauja detalumo ir tik tokiu atveju, kai viskas aptariama bei įvertinama – žmogus gali būti tikras ne tik dėl to kad namai bus tokie, kokie jam patinka, tačiau ir tokie, kurie bus saugūs, patikimi ir ilgaamžiai.

Kadangi praktika ateina su laiku, o daugelis žmonių, kuris statosi namus, neturi daug laiko bei žinių – pateiksime klaidas, kurios daromos dažniausiai. Tikimės, tad jų žinojimas padės užkirsti kelią atsiradimui.

Prastas šildymo sprendimas

Lietuviškas klimatas „reikalauja“ kuo daugiau dėmesio skirti namų šildymui. Kadangi šiuo metu galimybių yra labai daug – kiekvienas gali atrasti jam labiausiai tinkamą. Nuo kieto kuro katilų, kurie ilgus metus buvo dažniausias pasirinkimas, iki šilumos siurblių, kurie šiuo metu perkami ne tik dėl mažų sąnaudų, tačiau ir ekologijos niuansų. Svarbiausia, kad reikia netaupyti. Daugeliui žmonių atrodo, kad geriausia ta sistema, kuri nekainuoja daug, tačiau dirba efektyviai. Tai nėra visiškai tiesa.

Pirmiausia reikia derinti prie savo būsto poreikių ir dažniausiai geriausiai patarti gali specialistai, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir tuo pačiu kurie gali Jums suteikti labai daug naudingų patarimų. Siūlome jais remtis, kad būtumėte ramus dėl tinkamiausios sistemos Jūsų namams pasirinkimo.

Netinkamos langų pozicijos

Nors šiais laikais statant namus ir kuriant projektus labai daug dėmesio skiriama langams, kadangi žmonės nori tokių namų, kurie yra erdvūs, tačiau dažnai praktikoje yra ne viskas taip, kaip tikimasi. Dažniausiai padaroma klaida yra susijusi su pasaulio pusėmis. Paprasčiausiai langai gali būti dideli, tačiau jeigu jie bus į tą pusę, kur yra daug medžių – saulės šviesa Jūsų nepasieks. Taigi, reikalingas labai detales smulkmenų įvertinimas bei apgalvojimas. Galiausiai, reikia darbus palikti tiems, kurie su tuo kasdien dirba.

Esame tikri, kad tokiu atveju rezultatas ne tik bus geras, tačiau ir praktiškas. Ir net tokia, atrodo, smulkmena, kaip langų išdėstymas, pasirodo – tampa labai svarbus.

Interjero kūrimas ir baldų gausa

Žinoma, taip pat gana didelis minusas yra labai didelis kiekis baldų. Paprasčiausiai daugeliui žmonių atrodo, kad gyvenimo komfortas yra susijęs su daiktų skaičiumi bei kiekiu. Tačiau tai nėra tiesa. Vėlgi, pasikartosime kad šiais laikais žmonės dažniausiai džiaugiasi, kad namuose yra labai daug daiktų, kurie lengvina gyvenimą, tačiau tuo pačiu tikisi, kad patalpos bus erdvios. Dažniausiai suderinti šių dviejų poreikių nepavyksta. Na, bent jau ne taip, kaip dažniausiai žmonės nori. Štai todėl siūlome tapti su interjero dizaineriais, kurie gali padėti tinkamai suprojektuoti erdves, kuriose ne tik gera būti, tačiau ir kuriose kiekvienas kampelis yra funkcionalus.